Ook dit jaar producten van mij te zien op televisie (al 4 jaar op een rij)! Maar dit keer niet alleen in beeld maar ook toegelicht door weddingplanner Shirley Pisano van Bloomwedding. Het gaat om een set van ringkussen, kousenband en antennehartje in zwart/wit, speciaal ontworpen voor dit programma.
Hot & Gespot is het lifestyle-programma van Omroep Brabant en deze aflevering stond in het teken van trend op trouwgebied. Gemist of geen Omroep Brabant op de tv? Je kunt de aflevering hier bekijken!
De zwart/witte set is natuurlijk ook te koop. Zodra de nieuwe collectie in de shop staat (hopelijk binnen een paar dagen) is hij te bestellen. Het is een limited edition van 3 sets, dus wees er snel bij!